Heide Park 0
Heide Park

WYCIECZKI WEEKENDOWE

HEIDE PARK ZE SZCZECINA.

BIURO PODRÓŻY SZCZECIN

Zapraszamy na wycieczkę do Heide Park - największego parku rozrywki w Północnych Niemczech. Nasza oferta dostępna jest już w niemal ostatnim terminie bieżącego sezonu turystycznego. Połącz komfort podróży i zabawy we wspaniałym Heide Parku.

WYCIECZKA ZE SZCZECINA DO HEIDE PARKU.

Nasz pomysł na wycieczkę do Heide Parku to połączenie komfortu podróżowania wraz ze wspaniałą zabawą. Zaczynamy oczywiście od przejazdu autokarem klasy LUX. Wyjeżdżamy ze Szczecina w godzinach nocnych w sobotę, tak aby około 6 godzinach dojechać do Heide Parku.Przewidujemy, aby po przyjeździe była chwila do przygotowania się do wstępu do Heide Parku. Sam przejazd zaś to okazja do wypoczynku przed całym dniem atrakcji, jakie czekają na nas już od samego przyjazdu do Heide Parku.

W sezonie turystycznym wycieczki do Heide Parku ze Szczecina realizujemy aż sześciokrotnie, a na życzenie grup - jeszcze częściej.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SIĘ NA WYCIECZKĘ DO HEIDE PARKU?

Przyjazd do Heide Parku to przygoda, która rozpoczyna się już przy mijaniu bramy głównej Parku, wspaniałe nagłośnienie i efekty świetlne sprawiają, że krew w żyłach zaczyna płynąć szybciej, a adrenalina zaczyna dawać znać o sobie. Heide Park zajmuje powierzchnię ponad 850 000 m². Oferując jednocześnie kilkadziesiąt wspaniałych atrakcji dla osób w każdym wieku.

HEIDE PARK

Najwyższą i najszybszą kolejką górską parku jest Collossos, która w 2003 roku została zapisana do księgi rekordów Guinnessa jako drewniana kolejka o największym kącie pierwszego spadku (61°).

Kolejką o największym przyspieszeniu jest Desert Race (Intamin), która posiada napęd hydrauliczny. W ciągu 2,4 s przyspiesza do 100 km/h. Inne atrakcje to: Scream, Limit, Big Loop, Schweizer Bobbahn, MOUNTAIN-BLITZ.

16 kwietnia 2011 roku została otworzona kolejka – KRAKE. Jest ona pierwszą w Niemczech, a drugą w Europie kolejką typu Dive-Coaster. Kąt pierwszego spadu wynosi 90°.

W chwili pomiędzy atrakcjami możemy odpocząć w jednej z kilkudziesięciu knajpek z różnorakimi przekąskami.

Kiedy dzień dobiega końca, a Park powoli pustoszeje, przychodzi czas na zakup pamiątek w licznie zgromadzonych punktach handlowych i gastronomicznych, które znajdują się tuż przy bramie głównej, prowadzącej do wyjścia z Heide Parku.

W podróż powrotną z Heide Parku do Szczecina udajemy się około godziny 19.00. Czas przejazdu autokarem przeznaczamy na odpoczynek po dniu pełnym atrakcji i niespodzianek. Do Szczecina przyjeżdżamy w godzinach nocnych.

TERMINY WYCIECZEK DO HEIDE PARKU ZE SZCZECINA.

Organizatorem wyjazdu jest Biuro Podróży Event-tours. Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 669 44 91 99. Możesz też zarezerwować od razu bilety na wycieczkę do Heide Parku ze Szczecina. Wystarczy, że klikniesz pod niżej zamieszczony link i dokonasz rezerwacji on-line.

ZAREZERWUJ WYCIECZKĘ DO HEIDE PARKU

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl