Miasto wyjazdu:
Wersje językowe
Produkt dnia
FESTIWAL ŚWIATEŁ BERLIN 14/10/2023
FESTIWAL ŚWIATEŁ BERLIN 14/10/2023

160,00 zł

szt.
Wycieczka BELLA ITALIA 27.04.-03.05.2024
Wycieczka BELLA ITALIA 27.04.-03.05.2024

2 770,00 zł

szt.
WENECJA - KARNAWAŁ 2024
WENECJA - KARNAWAŁ 2024

1 000,00 zł

szt.
Wycieczka do Paryża 09-12.11.2023 r.
Wycieczka do Paryża 09-12.11.2023 r.

1 300,00 zł

Cena regularna: 1 375,00 zł

Najniższa cena: 1 375,00 zł
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O nas

 

Z nami podróże - te małe i duże.


Poszukiwania odpowiedniego biura podróży, które należycie odwzoruje Twoje wyobrażenie odnośnie wymarzonych wakacji może okazać się nie lada wyzwaniem. Dobre biuro podróży cechuje się przede wszystkim doświadczonymi pracownikami, których w naszej firmie nie brakuje. Podróże są naszą pasją, niejednokrotnie braliśmy udział w wycieczkach, jako ich uczestnicy, dlatego zdajemy sobie sprawę czego oczekują nasi klienci względem świadczonych przez nas usług. Każdą ofertę naszego biura podróży przygotowujemy oddając w to całe serce, nabytą wiedzę, oraz rzetelność. Realizujemy nawet najtrudniejsze pomysły naszych klientów, jesteśmy w stanie znaleźć hotele marzeń w każdej części świata. Wsłuchujemy się w potrzeby oraz oczekiwania względem organizowanych wycieczek, a następnie sugerujemy klientowi najlepsze pomysły. Sięgamy po rozwiązania nieszablonowe, a to wszystko dla zadowolenia naszych klientów. Jeżeli szukasz fachowej obsługi, która będzie w pełni odpowiedzialna za Twoją wycieczkę na każdym jej etapie znajdziesz ją właśnie w naszej firmie.


Twój pomysł - nasza realizacja.


Decydując się na skorzystanie z usług naszego biura podróży możesz być pewien, że nie zostaniesz potraktowany taśmowo. Do każdego z naszych klientów podchodzimy bardzo indywidualnie, analizując jego potrzeby, oraz oczekiwania względem planowanych wakacji. U nas klient ma wpływ na każdy etap swojej wycieczki. Rozpoczynając od podróży do wymarzonego miejsca, poprzez wybór noclegu, a także odwiedzane miejsca i oglądane atrakcje. Dając klientowi możliwość wyboru nie unikamy odpowiedzialności za wycieczkę, a dajemy mu sposobność na spędzenie swoich wakacji wedle jego pomysłu. Każdy z naszych pracowników, podczas tworzenia nowej oferty służy klientowi radą i pomocą. Nie narzuca jednak swoich racji czy rozwiązań, które są dla naszego biura łatwiejsze. Po naszej stronie leży jedynie zapewnienie każdej wycieczce pełnego bezpieczeństwa oraz odpowiedniej opieki podczas trwania całych wakacji. Każdy z naszych przewodników cechuje się niezwykłą pasją do podróżowania, potrafi i co najważniejsze lubi ciekawie opowiadać o oglądanych miejscach, dlatego możesz być pewien, że o odwiedzanych atrakcjach dowiesz się możliwie jak najwięcej.


Zaufanie klienta zawsze ponad zyskiem.


Od ponad 15 lat działamy w branży organizacji wycieczek, od 4 lat wspólnie tworzymy własną markę. W tym czasie nauczyliśmy się, że liczy się przede wszystkim zaufanie klienta do naszych kompetencji i usług. Utworzenie i wypromowanie własnego biura podróży udało się nam dzięki fachowości i rzetelności. Wierzymy, że zadowolony z naszych usług klient stanowi dla nas najlepszą reklamę. Dla każdego z pracowników naszego biura nie ma rzeczy niemożliwych. Zawsze uśmiechnięci i pozytywnie nastawieni do powierzonych im zadań znajdą najlepsze rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów.
Kolejną istotną cechą naszego biura podróży jest przejrzystość każdego działania i oferty. Chcąc zadowolić każdego klienta przedstawiamy mu same fakty dotyczące naszych usług. Nie koloryzujemy, nie pokazujemy nierzeczywistych zdjęć, nie obiecujemy czegoś, czego nie ma. Decydując się na naszą ofertę możesz być pewien, że na miejscu docelowym wycieczki zastaniesz dokładnie to samo, co widziałeś w folderze.
Jesteśmy dostępni dla klienta na każdym etapie realizowania zlecenia. Zdając sobie sprawę, z tego jak ważna jest rzetelna i szybka komunikacja z klientem odpowiadamy na każdy mail, oraz odbieramy każdy telefon. Można na nas liczyć w każdym momencie wycieczki.

Wiedza i kompetencje poparte referencjami.


Opowiadając o kompetencjach, doświadczeniu i wiedzy naszych pracowników nie rzucamy słów na wiatr. Każdy zatrudniony u nas konsultant, opiekun wycieczek czy też pracownik biura posiada odpowiednie wykształcenie oraz regularnie podnosi swoje kompetencje biorąc udział w branżowych szkoleniach. Jak dotąd możemy pochwalić się faktem, że co roku na nasze usługi decyduje się około 6000 osób. Kompleksowo i profesjonalnie realizujemy nie tylko wycieczki indywidualne, ale również wysyłamy na wakacje grupy szkolne, wycieczkowe i inne zorganizowane grupy.
O wysokiej jakości naszych usług przeczytać można odwiedzając profil naszego biura podróży na Facebook'u, lub czytając opinie Google, które zostały akredytowane. Jednocześnie informujemy, że posiadamy koncesję na wykonywanie usług turystycznych na terenie Polski oraz całej Europy, co potwierdza wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki, który można zweryfikować w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego. Wiarygodność naszego biura podróży można zweryfikować poprzez stronę www.turystyka.gov.pl - na której to widnieje lista ze wszystkimi biurami podróży z całej Polski, które działają zgodnie z zapisami ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami poprzez  formularz kontaktowy, pod adresem email biuro@event-tours.pl lub telefonicznie pod numerem +48 91 350 85 56 +48 669 44 91 99.

 

Biuro podróży Event-tours

POBIERZ:

OGÓLNE WARUNKI UBEZPIECZENIA UBEZPIECZENI W PODRÓŻY WIENER T.U. S.A.

OGÓLNE WARUNKI UBEZPIECZENIA OD KOSZTÓW REZYGNACJI WIENER T.U. S.A.

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH WIENER T.U. S.A.

 

biuro podróży, wycieczki, wycieczki last minute, wycieczki objazdowe, wycieczka do Pragi, wycieczki do Pragi, wycieczki do rzymu, wycieczki do paryza, wycieczki do grecji, wycieczki do lwowa, biuro podróży szczecin, wycieczki do chorwacji, wycieczki po Polsce, wycieczki dla singli, wycieczki grecja, wycieczki do Włoch, wycieczki zagranicę, wycieczki zagranicą, wycieczki na Bornholm, wycieczki w góry, wycieczki na cypr, wycieczki na maltę, wycieczki na ukrainę, wycieczki po Europie, wycieczki w Bieszczady, wycieczki ze szczecina, wycieczki z przewodnikiem, wycieczki po Polsce dla seniorów, wycieczki szkolne szczecin, wycieczki weekendowe ze szczecina, wycieczki z miedzyzdrojów, wycieczki bez paszportu, wycieczki po szczecinie, wycieczki okolice szczecina, wycieczki po odrze, wycieczki po Skandynawii, wycieczki szkolne do krakowa, wycieczki szkolne do Londynu, wycieczki szkolne do wrocławia
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl