Wersje językowe
Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 

 

Dostępność produktów

 

Przy każdym produkcie jest podana jest ilość wolnych miejsc dla danej wycieczki. Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom systemu rezerwacyjnego, może się jednak zdarzyć, że faktyczna ilość wolnych miejsc na daną wycieczkę została już wyprzedana. W takiej sytuacji - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę wolnych miejsc na wycieczkę prosimy abyś w tym celu skontaktował się telefonicznie z nami lub wpisał odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Forma płatności

 

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo - dostępne systemy płatności: PayU, Przelewy24 oraz PayPal.

Płatność przelewem - czas potwierdzenia zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność gotówkowa - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. 

» formy płatności 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl