Oferta specjalna
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
FESTIWAL ŚWIATEŁ POCZDAM 18.01.2020 0
FESTIWAL ŚWIATEŁ POCZDAM 18.01.2020

Czasami wydaje się, że Poczdam jest miastem, które żyje w cieniu stolicy Niemiec. Na szczęście jest jeden dzień w roku, kiedy właśnie ta miejscowość znajduje się w centrum uwagi całego świata. Dzieje się tak za sprawą wyjątkowego wydarzenia. Jest nim Festiwal Świateł (oryginalna nazwa: Unterwegs im Licht). Najbliższa data imprezy przypada na 18 stycznia 2020 roku.

czytaj całość »
Wynajem zestawów tour-guide. 0
Wynajem zestawów tour-guide.

ZWIEDZANIE LEPSZEJ JAKOŚCI

Nie ustają starania producentów nowych technologii o zapewnienie osobom podróżującym coraz lepszych, bardziej komfortowych warunków zwiedzania najciekawszych punktów wycieczek. Proponujemy skorzystanie z najciekawszych pomysłów w tym zakresie, stąd oferta wypożyczania zestawów słuchawkowych typu tour - guide.
To urządzenie, które zdecydowanie ułatwia poznawanie zabytków czy innych ekscytujących miejsc znajdujących się na trasie podróży, a których poznawanie jest w dużej mierze uzależnione od pomocy przewodnika.

czytaj całość »
Wycieczka na Festiwal Kwiatów ze Szczecina 0
Wycieczka na Festiwal Kwiatów ze Szczecina

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w wycieczce do holenderskich ogrodów Keukenhof znajdujących się w miejscowości Lisse, położonej między Amsterdamem a Hagą. Na obszarze 32 ha będą Państwo podziwiali zapierające dech w piersiach aranżacje złożone z 7 milionów różnorodnych kwiatów: tulipanów, żonkili, hiacyntów, krokusów, narcyzów oraz innych gatunków, które swój początek biorą od cebulki. Warto także pamiętać o imponującym fakcie, że wszystkie z nich sadzone są ręcznie z najwyższą pieczołowitością.

czytaj całość »

Polecane produkty

Wycieczka do Berlina ze Szczecina FESTIWAL ŚWIATEŁ BERLIN 07.03.2020 r.

Wycieczka do Berlina ze Szczecina FESTIWAL ŚWIATEŁ BERLIN 07.03.2020 r.
Wycieczka do Berlina ze Szczecina FESTIWAL ŚWIATEŁ BERLIN 07.03.2020 r.

Festiwal Świateł w Berlinie to jedna z najbardziej widowiskowych imprez nie tylko w Europie, ale także na świecie. W roku 2020 po raz pierwszy w historii na kilkanaście dni najważniejsze budynki stolicy Niemiec otrzymują nową oprawę już w wiosennej odsłonie. Fantastyczne iluminacje, animacje, artystyczne mapowanie wideo, instalacje świetlne oraz niesamowite projekcje ożywiają nierzadko zabytkowe już fasady i nadają im niecodziennego charakteru. Podczas tego wyjątkowego festiwalu podziwiać można m. in. Bramę Brandenburską, Wieżę Telewizyjną, Katedrę, Operę Berlińską, Uniwersytet Humboldta, Lotnisko Tempelhof, Reichstag, okolice Muru Berlińskiego, Plac Aleksandra oraz Plac Poczdamski. 

Dostępność: duża ilość

Cena: 95,00 zł 120,00 zł
szt.
  • promocja

Wycieczka do Heide Parku 30.05.2020 r.

Wycieczka do Heide Parku 30.05.2020 r.
Wycieczka do Heide Parku 30.05.2020 r.

Przyjazd do Heide Parku to przygoda, która rozpoczyna się już przy mijaniu bramy głównej Parku, wspaniałe nagłośnienie i efekty świetlne sprawiają, że krew w żyłach zaczyna płynąć szybciej, a adrenalina zaczyna dawać znać o sobie. Heide Park zajmuje powierzchnię ponad 850 000 m². Oferując jednocześnie kilkadziesiąt wspaniałych atrakcji dla osób w każdym wieku. Najwyższą i najszybszą kolejką górską parku jest Collossos, która w 2003 roku została zapisana do księgi rekordów Guinnessa jako drewniana kolejka o największym kącie pierwszego spadku (61°). Kolejką o największym przyspieszeniu jest Desert Race (Intamin), która posiada napęd hydrauliczny. W ciągu 2,4 s przyspiesza do 100 km/h. Inne atrakcje to: Scream, Limit, Big Loop, Schweizer Bobbahn, MOUNTAIN-BLITZ. 16 kwietnia 2011 roku została otworzona kolejka – KRAKE. Jest ona pierwszą w Niemczech, a drugą w Europie kolejką typu Dive-Coaster. Kąt pierwszego spadu wynosi 90°.

Dostępność: duża ilość

Cena: 150,00 zł
szt.

MEDJUGORIE

MEDJUGORIE
MEDJUGORIE

Medjugorie to znana miejscowość położona w Bośni i Hercegowinie, w kantonie hercegowińsko-neretwiańskim. Panuje tutaj typowy klimat śródziemnomorski, który sprawia, że do tego niezwykłego miasteczka przybywają osoby z całego świata, w tym również z Polski. Jest jeszcze jeden powód, dla którego nie brakuje tutaj turystów. Medjugorie znana jest z mających się tutaj wydarzyć objawień Maryjnych. Jeżeli Państwo również pragną zwiedzić to bez wątpienia wyjątkowe miejsce, zachęcamy do bliższego poznania przygotowanej przez nas oferty.

Dostępność: duża ilość

Cena: 1 600,00 zł
szt.

FESTIWAL ŚWIATEŁ POCZDAM 18.01.2020

FESTIWAL ŚWIATEŁ POCZDAM 18.01.2020
FESTIWAL ŚWIATEŁ POCZDAM 18.01.2020

Festiwal Świateł w Poczdamie to nowość w ofercie Biura Podróży EVENT-TOURS. Fantastyczne iluminacje, animacje, artystyczne mapowanie wideo, instalacje świetlne oraz niesamowite projekcje ożywiają nierzadko zabytkowe już fasady i nadają im niecodziennego charakteru. 

Kiedy centrum Poczdamu świeci dla Ciebie jasnym światłem...
Kiedy aktorzy kultury otwierają dla Ciebie swoje domy i wabią ich kolorowymi programami ...
Gdy wystawy są fascynujące i z góry widać centrum Poczdamu...
Kiedy świecą oczy dzieci i domowe latarnie...
… stajesz się częścią Unterwegs im Licht.

Dostępność: brak miejsc

Cena: 120,00 zł 150,00 zł
  • promocja

PRAGA - CZECHY

PRAGA - CZECHY
PRAGA - CZECHY

Weekend w Pradze to wspaniały sposób na spędzenie wolnego czasu. Liczne muzea, i zachowane zabytkowe centrum miasta o niekwestionowanym pięknie rokrocznie przyciągają rzesze turystów, chcących chłonąć jego niepowtarzalną atmosferę. Biuro Event Tours zaprasza na wycieczkę ze Szczecina do Pragi. Plan zwiedzania obejmuje historyczne siedziby czeskich władców: Wyszehrad i Hradczany. Drugie z wymienionych miejsc to prawdziwa kopalnia zabytków z Zamkiem Królewskim na czele, obiektami sakralnymi i związanymi z fortyfikacjami, a także urokliwą Złotą Uliczką, stanowiącą prawdziwe must-see Prag.

Dostępność: duża ilość

Cena: 600,00 zł
szt.

Wycieczka do Berlina - Gruene Woche 18.01.2019 r.

Wycieczka do Berlina - Gruene Woche 18.01.2019 r.
Wycieczka do Berlina - Gruene Woche 18.01.2019 r.

Zapraszamy na wycieczkę do Berlina połączoną z udziałem w corocznych światowych targach żywności, rolnictwa i ogrodnictwa - GRUENE WOCHE. Berlińskie targi promują zwłaszcza specjalności regionalne, artykuły ekologiczne oraz luksusowe.

 

Dostępność: brak miejsc

Cena: 120,00 zł
 
Inni kupili również
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl