Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Jeżeli szukasz przygody? Jeżeli szukamsz czegoś nowego i ekscytującego?

W takim razie nie szukaj dalej niż Biuro Podróży Event-tours. Oferujemy wycieczki zagraniczne, które są ciekawe, bezpieczne i kompleksowe. Będziesz podróżował komfortowym i bezpiecznym autokarem klasy lux, zatrzymasz się w doskonałych hotelach i skosztujesz pysznego jedzenia. W cenie jest również zwiedzanie miasta z ciekawie opowiadającym przewodnikiem. A dla Twojego spokoju ducha oferujemy pełne ubezpieczenie. Na co więc czekasz? Wybierz jedną z naszych propozycji i dołącz do nas na zagranicznej wycieczce ze Stargardu, Szczecina, Gorzowa Wlkp. lub Zielonej Góry. Poznaj świat z biurem podróży Event-tours!

Wycieczki zagraniczne

Wycieczki zagraniczne

Biuro Podróży event-tours zaprasza do zapoznania się z ofertą wycieczek zagranicznych. Wycieczki zagraniczne to doskonała okazja do podróżowania i poznawania walorów państw europejskich. Biuro podróży event-tours oferuje wiele wycieczek uwzględniających najróżniejsze oczekiwania. W ramach oferty wycieczek proponujemy m.in. wycieczki objazdowe Grecja lub Niemcy. Dzięki takiej propozycji możemy poznać wiele zakątków Europy, nocując w różnych hotelach. Biuro podróży Event-tours oferuje również wycieczki dla firm. Oferta taka dedykowana jest dla grup turystycznych z zakładów pracy, stowarzyszeń lub seniorów. W takim przypadku wycieczka jest zorganizowana wyłącznie na potrzeby danej grupy turystycznej. Program wycieczki jest dopasowany pod kątem ilości dni i atrakcji dla danej grupy turystycznej. Wycieczki dla firm to również propozycja dla ograniczonej liczby klientów. To również możliwość skorzystania z atrakcji, które są zazwyczaj dodatkowo płatne. Wycieczki dla firm organizowane są w terminach wskazanych przez zainteresowaną grupę. Wycieczki objazdowe po Europie to propozycje weekendowe. W ramach oferty Biura podróży event-tours organizowane są wycieczki do takich miast jak: Berlin, Praga. W naszej ofercie znajdziemy takie cele podróży jak Kopenhaga, Paryż lub Rzym. Wyjeżdżamy również do Włoch Północnych i Chorwacji. W trakcie sezonu wakacyjnego oferta zagraniczna dotyczy również miejscowości położonych blisko woj. zachodniopomorskiego. W sezonie letnim wycieczki organizowane są z nadmorskich letnisk do Stralsundu, Poczdamu lub Drezna. Oferta wycieczek zagranicznych to również propozycja wyjazdów do parków rozrywki: Heide Park, Serengeti Park. Wyjeżdżamy także do włoskiego Gardaland czy Disneylandu pod Paryżem.

Wycieczki zagraniczne ze Szczecina.

Biuro podróży Event-tours organizuje wycieczki zagraniczne w sposób kompleksowy. Biuro podróży zapewnia komfortowy autokar klasy lux, nocleg w hotelu, a także zwiedzanie z przewodnikiem. Głównym miastem wyjazdowym dla wycieczek zagranicznych jest Szczecin. W zależności od wybranej oferty istnieje możliwość wyjazdu ze Stargardu, Gorzowa Wlkp. lub Zielonej Góry. Wycieczki objazdowe to szansa na poznanie walorów niemalże każdego regionu w Europie.

Blog wpisy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl