Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Oferta specjalna
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Wycieczka w Bieszczady

Dostępność: duża ilość
Cena: 950,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 950.00

ilość szt.
Zyskujesz 9 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Biuro Podróży EVENT-TOURS
Kod produktu: A25F-493B8_20180305190920

Opis

WYCIECZKA W BIESZCZADY ZE SZCZECINA

PROGRAM WYCIECZKI W BIESZCZADY

TERMIN: 7-11.07.2021 r.

DZIEŃ 1: Wyjazd ze Szczecina przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Czas wolny. Nocleg

DZIEŃ 2: Śniadanie. Przejazd do Łańcuta, zwiedzanie z przewodnikiem bogatych XVII, XVIII oraz XIX-wiecznych wnętrz jednej z najpiękniejszych w Polsce rezydencji arystokratycznej, gromadzącej liczne zbiory z historii rodów zamieszkujących zamkowe komnaty oraz zbiorów nabytych po wojnie. Dodatkową atrakcją są stajnie oraz wozownia z ciekawą kolekcją powozów konnych. Całość okala urokliwy park angielski z licznymi ścieżkami. Przejazd do miejsca noclegowego. Zakwaterowanie. Czas wolny. Nocleg.

DZIEŃ 3: Śniadanie. Przejazd do Majdanu k. Cisnej - przejażdżka słynną Ciuchcią Bieszczadzką do Balnicy oraz zwiedzanie mini skansenu kolejowego. Przejazd najbardziej malowniczym fragmentem Wielkiej Pętli Bieszczadzkiej z Cisnej przez Wetlinę, z której prowadzi malowniczy szlak do Chatki Puchatka na Połoninie Wetlińskiej, Ustrzyki Górne, będące bramą do tzw. Worka Bieszczadzkiego, Smolnik z jedyną zachowaną w Polsce bojkowską cerkwią drewnianą z XVIII w., aż do Ustrzyk Dolnych, która sama w sobie stanowi atrakcję w postaci przepięknych widoków na Bieszczady Wysokie z połoninami oraz najwyższym szczytem polskiej części Bieszczad - Tarnicą. Zwiedzanie Muzeum Przyrodnicze Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Drewniana, zabytkowa cerkiew w Równi. Przejazd do miejsca noclegowego. Zakwaterowanie. Czas wolny. Nocleg.

DZIEŃ 4: Śniadanie. Przejazd do Soliny - spacer po koronie zapory, rejs statkiem po Zalewie Solińskim. Przejazd do Sanoka, gdzie zwiedzimy Skansen Budownictwa Ludowego - jedno z najpiękniejszych muzeów na wolnym powietrzu, w którym prezentowana jest kultura polsko - ukraińskiego pogranicza wschodniej części Karpat. Przejazd do miejsca noclegowego. Zakwaterowanie. Czas wolny. Nocleg.

DZIEŃ 5: Śniadanie. Wykwaterowanie. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Szczecina w godzinach wieczornych. Zakończenie wycieczki.

Cena zawiera:

 • 4 noclegi w pokojach 2 osobowych z łazienkami
 • 4 x śniadanie.
 • Ubezpieczenie NNW 15000 zł, Polisa TU INTER POLSKA SA.
 • Przejazd komfortowym i bezpiecznym autokarem klasy lux (pasy bezpieczeństwa na każdym fotelu, klimatyzacja, dvd, toaleta).
 • Autokar poddany pełnej dezynfekcji przed wyjazdem w trasę.
 • Opiekę pilota wycieczki.
 • Podatek VAT.
 • Moc wrażeń i atrakcji.

Cena nie zawiera

 • Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodników lokalnych i muzealnych - ok. 99,00 zł/os. oraz 2 obiadokolacji +70,00 zł/os.
 • Obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2,00 zł/os. oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2,00 zł/os. (Składki doliczane są automatycznie w momencie dokonania rezerwacji.)
 • UWAGA! Bilet wstępu do Zamku w Łańcucie oraz na przejazd Ciuchcią Bieszczadzką należy zarezerwować i opłacić przy dokonywaniu rezerwacji wycieczki! Nie ma możliwości wpłaty za te konkretne obiekty u pilota! W przypadku wykupienia tychże biletów wstępu przy dokonywaniu rezerwacji na pozostałe bilety wstępu płatne na miejscu należy mieć wtedy przygotowane ok. 46,00 zł/os.
 • Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji wycieczki istnieje możliwość wykupienia
  - 2 obiadokolacji +70,00 zł/os.
  - biletu wstępu do Zamku w Łańcucie - ok. 28,00 zł/os.
  - biletu na przejazd Ciuchcią Bieszczadzką - ok. 25,00 zł/os.

 

Dodatkowe informacje:

 • Podany przy ofercie program imprezy jest programem ramowym - kolejność zwiedzania może ulec zmianie, a decyzje o kolejności zwiedzania podejmuje pilot.
 • Podane przy ofercie kwoty na bilety wstępu/ceny biletów wstępu są orientacyjne i mogą one ulec zmianie niezależnie od Biura Podróży EVENT-TOURS dlatego też prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.
 • W dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu.
 • Biuro Podróży Event-Tours nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki). 
 • Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie www.event-tours.pl/kontakt/

 

Opinie o produkcie (0)

 
Inni kupili również
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl